בעל עסק?

יש לך מוצר שווה וחזק?

הכנתי לך בסטודיו מעטפת מוצרים משלימה בכדי להגביר את המכירות שלך. במעטפת נכללים כלים שיווקיים נוספים שיעבירו את המסרים שלך, ויגרמו ללקוחות לחפש את המוצר שלך על המדפים.

מיתוג ורה ברנדינג

סטודיו סטארט אפ נותן שירותי מיתוג מקיפים. פיתוח המותג שלכם ואת הערכים שהוא מייצג, את הרכיבים הבסיסיים שלו ועוד. לאורך תהליך המיתוג נעצב ביחד את הזהות המותגית ונפרוט אותה לאלמנטים השונים המרכיבים מותג חזק שימכור עבורכם.
באמצעות חשיבה יצירתית-קריאייטיבית אעצב את כל רכיבי המותג הנצרכים למותג שלכם. בקיצור, כל מה שאתם צריכים כדי שכולם יכירו אתכם.

אסטרטגיה ופרסום

כחלק מחשיפת המוצר, אוכל לתכנן עבורכם פרסום קריאיטיבי ומושך לכל מדיה רלוונטית.
אצור עבורכם אסטרטגיה נכונה שתזהה את המותג שלכם בקלות ובזהות המתבקשת לקהל הלקוחות, ובעזרת קונספט מדויק להניע מהלך פרסומי מבריק שימשוך לקנות את המוצר שלך, ואותו נפרסם בערוצים הרלוונטיים: עיתונות, תשדירים, פרסומי חוץ ועוד.
כשהרעיון קולע ונכון נפתחת הדלת להצלחה...

בנית אתרים וקידום באינטרנט

כדי שתוכלו למכור גם ברשת ובכדי שיכירו אתכם בתפוצה הרחבה ביותר, כדאי מאוד שיהיה לכם אתר אינטרנט של המוצר הספציפי או של החברה כולה. אז אם יש לכם כבר אתר, אשמח לשדרג לכם אותו כדי שיכלול את כל התכונות שאתם צריכים כדי להקפיץ מכירות ולטפל בכל הצרכים הדיגיטליים האחרים שלכם.
אם אין לכם אתר אשמח לבנות עבורכם כזה מעוצב, מרהיב, נגיש ובעל ניווט קל ונוח למשתמש. בתהליך אפיון מקצועי אציג בפניכם את כל הדרוש לכם לאתר שעובד ומוכר עבורכם בקלות, בנרים משלימים ודפי נחיתה מקדמים וכל הדרוש כדי למנף אתכם ברשת.

חומרי שיווק ותדמית

כל מוצר איכותי וטוב, צריך קצת הסברים ושפה ויזואלית משלימה כדי שיכירו אותו: פרוספקטים, קטלוגים, שילוט, תערוכות, ביתנים, עיצוב נקודות מכירה - הם חלק ממגוון רחב של חומרים יצירתיים אותם אוכל להפיק לתועלת המוצר שלכם.
כמובן שנדרשת ההתאמה המדויקת של צרכים למוצר ולאופן החשיפה שלו, בשביל זה אני כאן. בהצלחה.

דילוג לתוכן