עיצוב אריזות

עיצוב אריזה שתצעק מהמדף לקונה: 'קח אותי עכשיו!'
היא משימה מורכבת הדורשת נסיון רב, ידע מקצועי וראיה מרחבית.
בסטודיו סטארט אפ עם נסיון רב שנים והתמחות מיוחדת באריזות מכל הסוגים
בטוח המוצר שלך יקבל אריזה שתעבוד בשבילך ותגדיל עוד יותר את המכירות של המוצר שלך.

Good words you will hear about us

רבקי גדסי

לוגו אלוף!!! נראה שהושקעה מחשבה רבה בבניה שלו אהבתי מאוד את הצורה המעגלית הצבעים משדרים מקצועיות ואמון ושלושת הפרוסות מזכירות לי דפדוף.. מתחבר לי יופי!!!

יוצת מוצרים דיגיטליים

חנה בתיה אסרף

לאה אתר מדהים ומקצועי! עיצוב עדין, קולע ומזמין מסך הפתיחה ממש חלומי ומקצועי אני מעריכה מאוד את העבודה ומקבלת בלי סוף מחמאות על הנוחות שימוש באתר והעיצוב המרהיב אין לי מילים!!!

סופר מאמי

תמר רנד

לאה, היה כיף לעבוד איתך, הבנת את הראש שלי לגמרי, ונתת לי תוצאה שאני אפילו לא חלמתי עליה… יש לך טעם טוב וטאצ' מיוחד, ככה שהרגשתי שאני סומכת עליך לגמרי בעיצוב. מרוצה מאד מאד וממליצה בחום….

אדריכלית ומעצבת פנים

מד"א - הצלה דרום

אנחנו בארגון מד"א הצלה דרום, כוננים מצילי חיים, יש לנו פרוייקטים רבים ומגוונים, קושי אחד קיים שיכול להיות פרוייקט שמתחיל בעוד כמה דקות ולא הכנו עבורו כל תשתית.
בסטארט אפ קשובים וזמינים ופרויקט יכול לקום במהירות משלב הטיוטה ועד לתוצר מוגמר מרהיב עין, מקצועי והעיקר – עושה את העבודה.

מ. ש. - מנכ"ל

מרכז היין

כמוכר יין מזה דורות, ידועה לי החשיבות הרבה של תדמית נכונה לבקבוק היין. כשרציתי לייצר תווית שתשדר בדיוק את טעם היין, תרגיש את הארומה וכמובן תמכור בשבילי בקבוקים פניתי לסטודיו סטארט אפ והופתעתי מהתוצאות. סדרת שטייטל וויין – יינות בטעם של פעם שעוצבו בניחוח עתיק ויוקרתי נחטפו מהמדפים.

י.ג. מנכ"ל

פאלוך רהיטים

בסטארט אפ אלופים במציאת הדרך הקולעת ביותר למשיכת לקוחות. הסטודיו מצטיין בחדשנות וערנות מדויקת למצב השוק ומוציא מודעות המושכות כל עין ומציגות נתונים נפלאים במכירות.
וזה עוד לפני שדיברנו על הזמינות ועל המסירות היוצאת מן הכלל ולקיחת עול כאילו וזה עסק שלהם ממש.

ז. פאלוך - מנכ"ל

רוצים לראות עוד עבודות?

יש הרבה

רוצים גם לזנק?

אין מה לחכות

רוצה אריזה שתזניק את המכירות?

בשביל זה אנחנו כאן

רק כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם:

או באמצעות:

052.714.8877

דילוג לתוכן