עיצוב אריזות

עיצוב אריזה שתצעק מהמדף לקונה: 'קח אותי עכשיו!'
היא משימה מורכבת הדורשת נסיון רב, ידע מקצועי וראיה מרחבית.
בסטודיו סטארט אפ עם נסיון רב שנים והתמחות מיוחדת באריזות מכל הסוגים
בטוח המוצר שלך יקבל אריזה שתעבוד בשבילך ותגדיל עוד יותר את המכירות של המוצר שלך.

Good words you will hear about us

מד"א - הצלה דרום

אנחנו בארגון מד"א הצלה דרום, כוננים מצילי חיים, יש לנו פרוייקטים רבים ומגוונים, קושי אחד קיים שיכול להיות פרוייקט שמתחיל בעוד כמה דקות ולא הכנו עבורו כל תשתית.
בסטארט אפ קשובים וזמינים ופרויקט יכול לקום במהירות משלב הטיוטה ועד לתוצר מוגמר מרהיב עין, מקצועי והעיקר – עושה את העבודה.

מ. ש. - מנכ"ל

מרכז היין

כמוכר יין מזה דורות, ידועה לי החשיבות הרבה של תדמית נכונה לבקבוק היין. כשרציתי לייצר תווית שתשדר בדיוק את טעם היין, תרגיש את הארומה וכמובן תמכור בשבילי בקבוקים פניתי לסטודיו סטארט אפ והופתעתי מהתוצאות. סדרת שטייטל וויין – יינות בטעם של פעם שעוצבו בניחוח עתיק ויוקרתי נחטפו מהמדפים.

י.ג. מנכ"ל

פאלוך רהיטים

בסטארט אפ אלופים במציאת הדרך הקולעת ביותר למשיכת לקוחות. הסטודיו מצטיין בחדשנות וערנות מדויקת למצב השוק ומוציא מודעות המושכות כל עין ומציגות נתונים נפלאים במכירות.
וזה עוד לפני שדיברנו על הזמינות ועל המסירות היוצאת מן הכלל ולקיחת עול כאילו וזה עסק שלהם ממש.

ז. פאלוך - מנכ"ל

לה נוגטין

כשאני מגיע לסטודיו סטארט אפ, אני בטוח שתמיד אקבל את מה שהכי נכון ועכשוי לשוק. לא גומרים לחדש ביצירתיות ובמציאת פתרונות לכל מוצר או צורך שיווקי. אני צורך מוצרים ברמה גבוהה והם מסופקים בזריזות, במאור פנים ובסבלנות רבה. ומה שהכי חשוב מוכיחים את עצמם בשטח.

ש.א. - אחראי קידום

דוקו

בסטודיו סטארט אפ אני מקבל בזריזות תוצרים מקצועיים ביותר וברמה עיצובית גבוהה מאוד, מתוך ערנות מקסימלית של המעצבת לכל פרט, וב"ה המכירות עלו מאוד מאוד. כיום אין כמעט עסק לממכר מוצרים דיגיטליים שלא מתכבד במכירת מוצרינו.

א.ר. - מנכ"ל

רוצים לראות עוד עבודות?

יש הרבה

רוצים גם לזנק?

אין מה לחכות

רוצה אריזה שתזניק את המכירות?

בשביל זה אנחנו כאן

רק כמה פרטים וניצור איתך קשר בהקדם:

או באמצעות:

052.714.8877

דילוג לתוכן